Faqja e autorit

Rosie Banks


Rosie Banks e kaloi femijerin e saj duke enderruar per krijesat dhe keshtjellat, dhe per rrjedhoj ishte mese e natyrshme qe kur ajo te rritej te shkruante serine me histori te tilla ku endrra te tilla behen realitet!Rosie ka qene gjithmon shume e lidhur me dy shoqet e saja te ngushta dhe kjo lidhje e ngusht midis te trejave e frymezoi ate per trion magjike Ellie, Sunner dhe Jasmine.

Shiko librat e autorit

Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania