Blije këtë produkt
1200 Lekë

fangirl ( Botuar nga: Uegen në 2020 )

Autori:  Rainbow Rowell
Përkthyesi:  Irma Sinani

”Magjia këtu është te lojtarët dhe jo te shkopi, tek aftësia e jashtëzakonshme e Rowell për të ndërtuar marrëdhënie të ndërlikuara, gjallëruese, ngacmuese dhe triumfuese.” -Booklist, starred review “Një roman i prirur për sukses, dhe historia e një shkrimtareje që gjen zërin e saj... prekëse dhe krejtësisht reale.” -Publishers Weekly, starred review “Një baladë e këndshme, e përzemërt, e paracaktuar për madhështi.” -New York Journal of Books

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 03 404 5
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 440
  • Përmasat e librit: 140 x 208 x 37 mm

Njihu me Autorin

Rainbow Rowell -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania