Blije këtë produkt
200 Lekë

aBc Të mësojmë dhe të shkruajmë shkronjat. ( Botuar nga: Linddita AE në 2019 )

Autori:  Avni Elezi

Dy librat "Të mësojmë dhe të shkruajmë numrat" si dhe "Të mësojmë dhe të shkruajmë shkronjat", ju shërbejnë që ju të përgatiteni dhe të shkathtësoheni në të shkruar dhe lexuar, para se të uleni një ditë në bangat e shkollës. Nxitoni t'i bëni të tuajat këta dy libra të vlefshëm!

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Linddita AE (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 101 78 5
  • Formati: Library Binding
  • Nr. faqe: 30
  • Përmasat e librit: 204 x 291 x 3 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania