Blije këtë produkt
500 Lekë

Ëndrra kineze: Përse ëndërrojnë kinezët ( Botuar nga: Fan Noli në 2016 )

Autori:  Li Junru
Përkthyesi:  Sadedin Limani

Koncepti i "Ëndrrës Kineze" preku menjëherë zemrat e popullit kinez. Në epokën moderne “Ëndrra Kineze” mishëron idealet dhe përpjekjet e njerëzve, shpresën se Kina do të ngrihet përsëri dhe do të bëhet e fuqishme dhe e pasur. Në librin e tij “Ëndrra kineze: Përse ëndërrojnë kinezët” autori gjurmon origjinën e “Ëndrrës Kineze” dhe analizon përmbajtjen dhe sugjeron rrugët dhe mënyrën se si kjo ëndërr mund të shndërrohet në realitet.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Fan Noli (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-203-64-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 196
  • Përmasat e librit: 170 x 240 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania