Blije këtë produkt
300 Lekë

Zonja sqimatare - Kronikë e ngjarjes më të çuditshme që është përfolur ndonjëherë në Nju-Jork ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  J. P.
Përkthyesi:  Artan Miraka

Xhoiselina Zhënëvrë Mershantier Xhonsi, e arsimuar në kolegjin "Brajën Maur" dhe për ca kohë banore e Skardejlit, është rritur në mënyrë të atillë që të sillet gjithnjë si zonjë. Por ja që po të kesh të bësh me avokatë hileqarë, konsulentë financiarë mashtrues dhe burra të babëzitur për seks e që s'të shqiten, edhe zonjës më të përsosur do t'i soset durimi. Prandaj Xhoi përfundon me një çifte Purdey në prehër dhe me një revolver Smith & Wesson të kalibrit 38 milimetra nën jastëk, duke pritur që bastardi tjetër të kalojë pragun e derës së saj.

Çmimi: 300 Lekë
Blije këtë produkt
300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-27-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 156
  • Përmasat e librit: 0 x 0 x 0 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania