Blije këtë produkt
1200 Lekë

Zjarr dhe tërbim ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2018 )

Autori:  Michael Wolff
Përkthyesi:  Nikolla LangoreAlfred Cako

Viti i parë i presidencës Tramp ishte i nxehtë dhe i stuhishëm për Shtetet e Bashkuara dhe për gjithë botën. Për të treguar pasojat, gazetari Michael Ëolff, i cili gjatë fushatës zgjedhore kishte frekuentuar selinë qendrore të Trampit depërton tani në Shtëpinë e Bardhë “si një mizë në mur”. Ëolff vëzhgon nga një perspektivë e veçantë kaosin e Zyrës Ovale dhe nxjerr nga duart një libër shpërthyes, të pasur me prapaskena të pa dëgjuara.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-280-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 504
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 40 mm

Njihu me Autorin

Michael Wolff -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania