Blije këtë produkt
500 Lekë

Zili do ta kisha dhe një murg ( Botuar nga: Vllamasi në 2017 )

Autori:  Ilirjan H. Zhiti

NËSE ... Nëse lumturia ime është e lidhur me fatkeqesinë e te tjerëve, preferoj të vuaj. Nëse mirëqënia ime rrjedh nga varfërimi i të tjerëve, preferoj varfërinë. Nëse jeta ime është e varur nga vdekja e njerëzve të pafajshëm, Vrasës s‘bëhem kurrë.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Vllamasi (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-206-67-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 248
  • Përmasat e librit: 131 x 200 x 20 mm

Njihu me Autorin

Ilirjan H. Zhiti -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania