Blije këtë produkt
1300 Lekë

Zëri i zemrës ( Botuar nga: Uegen në 2012 )

Përkthyesi:  Astrit Cani

Me bukurinë e saj mahnitëse, talentin e shkëlqyer, dhe tërheqjen pothuajse magjike, e papërmbajtshmja Katherine Tempest e ka botën në këmbët e saj. Rritja e saj artistike nga një aktore e panjohur në legjendë Hollyëood-i erdhi si pasojë e vendosmërisë për të patur sukses. Katherine në mënyrë të parevokueshme ndryshon jetën e miqtë e saj më të afërt: Të dy burrave që e duan atë dhe gruas që ka besim tek ajo në mënyrë të verbër. Ajo nuk shikon kurre mbrapa deri sa ajo ka nevojë për një gjë vetëm ata mund t’ia japin dhe kjo gjë është falja.

Çmimi: 1300 Lekë
Blije këtë produkt
1300 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-157-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 574
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 35 mm

Njihu me Autorin

Barbara Taylor Bradford -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania