Blije këtë produkt
400 Lekë

Zëri i Amerikës ( Botuar nga: Argeta LMG në 2002 )

Autori:  Vangjel Kozma

... Të qeshësh me lot do të thotë të qash”... Ky është misioni i humorit dhe satirës. Shkëputur nga libri.

Çmimi: 400 Lekë
Blije këtë produkt
400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2002)
  • Botuar në: 2002
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99927-43-64-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 112
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 12 mm

Njihu me Autorin

Vangjel Kozma -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania