Blije këtë produkt
1200 Lekë

Zemra e errësirës ( Botuar nga: Pika pa sipërfaqe në 2022 )

Autori:  Joseph Conrad
Përkthyesi:  Pavli Qesku

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Pika pa sipërfaqe (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928373014
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 430
  • Përmasat e librit: 135 x 205 x 35 mm

Njihu me Autorin

Joseph Conrad -

Joseph Conrad (1857-1924) një prej shkrimtarëve më të mëdhenj botërorw të shekullit të XX-të, e padyshim, një ndër romancierët më të mëdhenj të gjuhës angleze. Ajo që e bën krejt të veçantë rastin e tij është fakti që ky mjeshtër i prozës dhe i gjuhës angleze, deri sa mbushi 20 vjeç ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania