Blije këtë produkt
1005 Lekë

Zemër ( Botuar nga: Albas në 2016 )

Autori:  Edmondo De Amicis

Çmimi: 1005 Lekë
Blije këtë produkt
1005 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Albas (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-02-804-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 304
  • Përmasat e librit: 145 x 205 x 30 mm

Njihu me Autorin

Edmondo De Amicis -

Edmondo De Amicis (Oneglia (Imperia) më 21 tetor 1846 - Bordighera më 11 mars 1908). Pas ndjekin shkollën e mesme në Torino, ai hyri në Akademinë Ushtarake të Modena. Ideja e jetës ushtarake, si një metodë të suksesshme të arsimit si rruga e individit ndaj integritetit dhe vetë-kontrollit, gjithmonë do ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania