Blije këtë produkt
800 Lekë

Zbuluesit e vegjël: Kur të rritem ( Botuar nga: Aeditions në 2020 )

Autori:  Grup autoresh
Përkthyesi:  Stavri Pone

I ftojmë të gjithë zbuluesit e vegjël që të mësojmë për gjërat e shumta që mund të bëjnë kur të rriten. Hapini kapakët për t’u njohur me njerëzit që punojnë së bashku për të parë profesionet e ndryshme në një spital dhe për të kuptuar se si të punoni me kafshët. Sa shumë gjëra për të zbuluar!

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 287 37 3
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 16
  • Përmasat e librit: 208 x 227 x 17 mm

Njihu me Autorin

Grup autoresh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania