Blije këtë produkt
2500 Lekë

Zbulimi i botës së skajshme ( Botuar nga: EduAlba në 2012 )

Përkthyesi:  Majlinda NishkuIlir Nishku

Ushqeni imagjinatën me këtë depërtim unik në botën e skajshme. Dedikuar vetëm zbulimeve shpërthyese , të jashtëzakonshme dhe të pabesueshme , këto faqe gjithë adrenaline shfaqin gjithçka , nga makinat e shpejta dhe ndjekësit e stuhive deri te grabitqarët e egër dhe supervullkanet. Zbulo një mënyrë tjetër për të pare botën .

Çmimi: 2500 Lekë
Blije këtë produkt
2500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: EduAlba (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-121-37-0
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 224
  • Përmasat e librit: 235 x 305 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania