Blije këtë produkt
800 Lekë

Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rus ( Botuar nga: Botimet 55 në 2008 )

Autori:  Nikollai Berdjajev
Përkthyesi:  Ferdinand Leka

“Zanafilla dhe kuptimi i komunizmit rus”Një libër ku ka gjetur pasqyrim: – transformimi i inteligjencies ruse, – transformimi i mesianizmit dhe – transformimi që pësoi marksizmi klasik në Rusi në vitet ‘40 në shek. XIX

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet 55 (2008)
  • Botuar në: 2008
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-56-37-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 292
  • Përmasat e librit: 129 x 206 x 21 mm

Njihu me Autorin

Nikollai Berdjajev -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania