Blije këtë produkt
600 Lekë

Ylli i kaltër ( Botuar nga: Muza Botime në 2022 )

Autori:  Mario Lodi
Përkthyesi:  Eris Rusi

Njeriu nuk ka nevojë vetëm të studiojë, por edhe të mendojë, të ëndërrojë, të luajë dhe të ushqejë dashuri për të tjerët. Nga tani e tutje, do t'i kthejmë këto qytete të zymta, në botë të lumtura! Shpresoj të më ndihmoni që ta realizoj këtë gjë!

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928361134
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 118
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania