Blije këtë produkt
1500 Lekë

Vrasje me shiringa ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2021 )

Autori:  Eustace Mullins
Përkthyesi:  Ledi Daci

Amerika u bë kombi më i madh dhe më produktiv në botë sepse kishim qytetarët më të shëndetshëm në botë. Kur sindikata Rockefeller filloi marrjen e profesionit tonë të mjekut në 1910, qytetarët tanë patën një rënie të madhe.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 000000000000000000
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 297
  • Përmasat e librit: 142 x 200 x 25 mm

Njihu me Autorin

Eustace Mullins -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania