Blije këtë produkt
700 Lekë

Vrasja e Sokolit ( Botuar nga: Helga's Secrets në 2018 )

Autori:  Arben Rrozhani

Vrasja e Sokolit ,jeta ,politika dhe vdekja e politikanit .Intervista dhe dëshmi.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Helga's Secrets (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-09-056-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 208
  • Përmasat e librit: 145 x 204 x 15 mm

Njihu me Autorin

Arben Rrozhani -

Autori ka lindur ne Lezhe. Eshte diplomuar per Gjuhe Shqipe dhe Letersi ne Fakultetin Histori-Filologji ne Universitetin e Tiranes. I perket brezit te pare te medias se lire pas renies se komunizmit. Punen si gazetar e nisi ne vitin 1992 ne gazeten ‘’Rilindja Demokratike", me pas te "Rilindja" e Prishtines qe ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania