Blije këtë produkt
800 Lekë

Vokabularis ( Botuar nga: Ombra GVG në 2021 )

Përkthyesi:  Miallaq Apostolovski

Vokabularis", është romani i parë i shkrimtares së re Aleksandra Nashevska, i botuar fillimisht gjuhën angleze, ku autorja ndërthur botën e fantazisë dhe realitetin në një mënyrë interesante, duke balancuar eksperimenteve të pazakonta vetjake, me një rrëfim të sinqertë dhe emocionale dhe duke na dhënë një histori sa komplekse aq dhe dinamike. Aleksandra Nashevska ka lindur dhe jeton në Shkup. dhe ka mbaruar studimet e larta në degën e letërsisë.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Ombra GVG (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978992806326
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 278
  • Përmasat e librit: 130 x 210 x 20 mm

Njihu me Autorin

Aleksandra Nashevska -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania