Blije këtë produkt
600 Lekë

Vogëlushja e Hënës së gjashtë 5 - Nina dhe numri i artë ( Botuar nga: Botime Pegi në 2013 )

Autori:  Moony Witcher
Përkthyesi:  Albana Nexhipi

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 978-9928-162-92-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 288
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 18 mm

Njihu me Autorin

Moony Witcher -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania