Blije këtë produkt
250 Lekë

Vizato dhe argëtohu ( Botuar nga: Aeditions në x )

Autori:  Grup autorësh

Librat e serisë "Mëso dhe agëtohu" përmbajnë veprimtari për fëmijët parashkollorë. Me ushtrimet dhe figurat ngjitëse, fëmijët do të mësojnë dhe do të argëtohen.

Çmimi: 250 Lekë
Blije këtë produkt
250 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (x)
  • Botuar në: x
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-177-23-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 32
  • Përmasat e librit: 220 x 270 x 0 mm

Njihu me Autorin

Grup autorësh -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania