Blije këtë produkt
200 Lekë

Vishni sipas modës kafshët shtëpiake ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Vishini sipas modës kafshët shtëpiake për t'u shfaqur në një premierç veshjesh f antastike, në një ditë sportive dhe në shumë gjëra të tjera brenda këtij libri mode me figura ngjitëse. Me mbi 250 figura ngjitëse plot ngjyra, admiruesit e vegjël të kafshëve do të kalojnë orë të tëra, duke u zbavitur me këte libër të mrekullueshëm. Në këtë seri:

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928349125
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 20
  • Përmasat e librit: 215 x 265 x 3 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania