Blije këtë produkt
200 Lekë

Vishni me figura ngjitëse princeshat e hijshme ( Botuar nga: Aeditions në 2021 )

Autori:  Pa Autore
Përkthyesi:  Korab Hoxha

Vendosni kurorën dhe bëhuni gati për t'u zbavitur, duke zbukuruar kukullat me këtë libër veshjesh me figura ngjitëse plot stil për princeshat e hijshme.

Çmimi: 200 Lekë
Blije këtë produkt
200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Aeditions (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928349149
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 20
  • Përmasat e librit: 215 x 265 x 3 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania