Blije këtë produkt
700 Lekë

Visaret e kombit ( Botuar nga: Botime Françeskane në 2007 )


Libri përmban këngë kreshnikësh dhe legjenda, të mbledhura dhe redaktura nga At Bernadin Palaj dhe At Donat Kurti.

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Françeskane (2007)
  • Botuar në: 2007
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-617-3-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 290
  • Përmasat e librit: 159 x 234 x 23 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania