Blije këtë produkt
1000 Lekë

Violet ( Botuar nga: Uegen në 2012 )

Autori:  Kimberly Derting
Përkthyesi:  Taulant Hatia

Violet Ambrose, përballet me dy çështje kryesore: Jay Heaton dhe aftësinë e saj sekrete. Ndërsa gjashtëmbëdhjetë-vjeçarja ndihet konfuze në lidhje me ndjenjat e reja për shokun e saj më të mirë që nga fëmijëria, ajo gjithashtu është e shqetësuar nga "fuqia" e saj, me të cilët mund të perceptojë trupat e vdekur, jo të gjithë të vdekurit por ata të cilët janë vrarë. Që kur ishte vajzë e vogël, ajo ndiente gjurmët që të vdekurit linin pas në këtë botë ... dhe shenja që i lidhnin me vrasësit e tyre.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Uegen (2012)
  • Botuar në: 2012
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-03-116-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 316
  • Përmasat e librit: 140 x 210 x 22 mm

Njihu me Autorin

Kimberly Derting -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania