Blije këtë produkt
1000 Lekë

Vetëm midis nesh mami & vajza ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Meredith Jacobs
Përkthyesi:  Ivana Tomço

mami & vajza Nje ditar pa stres, pa rregulla per vajzat dhe nenat e tyre. -Mama, a e dini se cila eshte gjeja me qesharake qe i ka ndodhur vajzes suaj? -Vajza, a e dini ju se cili ka qene djali qe i ka pelqyer per here te pare mamit tuaj? Hapni kete ditar per ta njohur njera-tjetren ne nje menyre krejt te re! Ai permban: 1. Keshilla dhe udhezime te dobishme nga nje ekip shkruesish nene-bije. 2. Udhezime praktike per te diskutuar per çdo gje, qe nga shoket dhe shkolla, deri te simpatite e para dhe rritja. 3. Faqe zbavitese per te vizatuar dhe per te bere lista. 4. Shume hapesira te lira per te shkruar per çdo gje qe ju vjen ne mendje.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-15-4
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 144
  • Përmasat e librit: 167 x 230 x 15 mm

Njihu me Autorin

Meredith Jacobs -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania