Blije këtë produkt
1500 Lekë

Veronika vendos të vdesë ( Botuar nga: Toena në 2022 )

Autori:  Paulo Coelho
Përkthyesi:  Nonda Varfi

Njëzetekatërvjeçarja Veronika duket sikur ka gjithçka - rininë dhe bukurinë, të dashurin dhe një familje që e do, si edhe një punë përmbushëse. Por diçka duket se mungon në jetën e saj. Kështu që, një mëngjes të ftohtë nëntori, ajo merr një grusht pilulash gjumi, duke pritur të mos zgjohet më kurrë. Megjithatë ajo zgjohet, në një spital psikiatrik ku i thuhet se i kanë ngelur vetëm disa ditë për të jetuar.

Çmimi: 1500 Lekë
Blije këtë produkt
1500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Toena (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 000000000000000
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 238
  • Përmasat e librit: 117 x 180 x 15 mm

Njihu me Autorin

Paulo Coelho -

Paulo Coelho u lind në Rio de Zhanero në vitin 1947. Është konsideruar një nga autorët jug – amerikanë më të rëndësishëm të dhjetëvjeçarëve të fundit. Veprat e tij, të botuara në mbi 120 vende të botës dhe të përkthyera në më se 47 gjuhë të ndryshme, janë shitur në më shumë se 27 ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania