Per shkak te situates te covid-19, do te jemi mbyllur deri ne nje njoftim te dyte.
Faleminderit per mirekuptimin.

Due to covid-19 situation, we will be closed until a second announcement.
Thanks for your understanding.

 

 

Blije këtë produkt
1200 Lekë

Vera, ky nektar i njerëzve dhe hyjnive ( Botuar nga: Les Livres Rama në 2017 )

Autori:  Luan Rama

“Historia e verës është një histori e gjatë, një histori e bukur e njeriut për tokën, vreshtin, apo thjesht një histori dashurie që pleks njerëzit, miqtë, burrin dhe gruan, që ndih në ngjizjen e dashurisë, vera, ai lëng e nektar që është gjithnjë e pranishme në festën universale të njeriut. Pa verë bota do të ishte padyshim e mangët...“ Atëherë “pini verë tani! - Sine Bacchio Venus friget!...”

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Les Livres Rama (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 979-10-94814-10-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 140
  • Përmasat e librit: 203 x 258 x 11 mm

Njihu me Autorin

Luan Rama -

Luan Rama ish-Ministër i Brendshëm i Shqipërisë gjatë periudhës korrik, 2002 - tetor, 2003 të qeverisë socialiste. Sekretar i Përgjithshëm i LSI-së. Luan Rama është një nga 140 deputetët e Kuvendit të Republikës së Shqipërisë, dalë nga zgjedhjet e 25 qershorit 2017.[1] Ai i përket Lëvizja ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania