Blije këtë produkt
800 Lekë

Vera e fluturave ( Botuar nga: Muza Botime në 2020 )

Autori:  Anne-Marie Conway
Përkthyesi:  Tea Metani

Në një verë të mbushur me sekrete, e vetmja gjë që Beki di është se gjithçka mund të ndryshojë në rrahjen e krafëve të një fluture... Kur Beki gjen një foto të vjetër nën shtratin e mamasë së saj, kupton se gjithçka që e rrethonte ishte një gënjeshtër e madhe. I vetmi vend ku gjen qetësi është Kopshti i fluturave, me shoqen e saj të re Roza Mei. Por me karakterin e papërmbajtshëm dhe humorin e paparashikueshëm, a po i fsheh diçka mikja e saj? Në atë verë të nxehtë gjithë diell, duket se Beki është e vetmja në errësirë. Hipnotizues dhe misterioz, nuk mund ta lëshosh nga dora. Një rrëfim rreth miqësisë së fortë dhe zbulimeve të rrezikshme. Fitues i çmimit “The Oxfordshire Book Awards” 2013

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Muza Botime (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 4572 5 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 228
  • Përmasat e librit: 130 x 200 x 19 mm

Njihu me Autorin

Anne-Marie Conway -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania