Blije këtë produkt
900 Lekë

Vendim në Delfi ( Botuar nga: Dudaj në 2010 )

Autori:  Helen Macinnes
Përkthyesi:  Donika Xhumari

Kapërcen formën e zakonshme të romanit policor ... ndoshta do të duhet t'u ktheheni mjeshtërve të vjetër të ankthit për të krahasuar tensionin që vjen e rritet pa epur në këtë roman. Një gjueti madhështore që fillon në guvat e qytetit të Nju Jorkut dhe përfundon bujshëm në mes të shkëlqimit të Delfit, Greqi ... një histori prej mjeshtri.

Çmimi: 900 Lekë
Blije këtë produkt
900 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2010)
  • Botuar në: 2010
  • ISBN-13: 978-99943-0-149-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 495
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 30 mm

Njihu me Autorin

Helen Macinnes -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania