Blije këtë produkt
1200 Lekë

Vendi i rrëfenjave Rikthimi i shtriganes ( Botuar nga: Argeta LMG në 2018 )

Autori:  Chris Colfer
Përkthyesi:  Rudina Çupi

Bukuroshja e fjetur ishte gati për të thirrur për ndihmë kur një dritë vjollcë ndriçoi gjithë pyllin. Mbretëresha bërtiti dhe ra në tokë, duke mbuluar fytyrën e saj, por drita zgjati vetëm një sekondë. Ajo ndjeu tym dhe u ngrit në këmbë dhe shikoi përreth. I gjithë pylli ishte në flakë dhe çdo pemë ishte kthyer në një rrotë tjerrëse. Tani nuk e kishte dyshime frika më e madhe e mbretërisë ishte e vërtetë. "Shtrigania" Bukuroshja e Fjetur i pëshpëriti vetes. "Ajo është kthyer."

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 192 82 0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 568
  • Përmasat e librit: 130 x 190 x 45 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania