Blije këtë produkt
1000 Lekë

Vëllai im është superhero ( Botuar nga: Bota shqiptare në 2017 )

Autori:  David Solomons
Përkthyesi:  Nikolla Langore

Luka ndodhej në shtëpinë mbi pemë, bashkë me vëllain e madh, Zakun, por i bëhej çiçi. Kur u kthye, vëllait të padenjë, që nuk kishte lexuar kurrë në jetën e tij asnjë libër me vizatime, i qenë dhënë superfuqi, me detyrën për të shpëtuar jo një, po dy universe. Luka u tërbua! Zakut as që i pëlqenin librat me vizatime! Por ja që duheshin shpëtuar botët dhe dikush duhej të sigurohej se Zaku do ta bënte siç duhej atë punë. Sidomos kur ai nuk vishte as pelerinë...

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Bota shqiptare (2017)
  • Botuar në: 2017
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-00-198-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 312
  • Përmasat e librit: 137 x 204 x 25 mm

Njihu me Autorin

David Solomons -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania