Blije këtë produkt
800 Lekë

Vëllai i vogël ( Botuar nga: Mediaprint në 2021 )

Autori:  Ase Ombustvedt
Përkthyesi:  Flavja Maca

Një vajzë e vogël largohet fshehurazi nga shtëpia kur në jetë vjen vëllai i saj. Ajo është e sigurt se prindërit duan ta zëvendësojnë atë. Është vjeshtë dhe ajri ka nisur të ftohet. Megjithatë, vogëlushja vendos të fshihet tek një pemë e madhe lisi, ku mendon se do të qëndrojë përgjithnjë. Në pemën e lisit, ajo zbulon, që aty lart nuk është vetëm.

Çmimi: 800 Lekë
Blije këtë produkt
800 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Mediaprint (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928084798
  • Formati: me kapak të trashë
  • Nr. faqe: 0
  • Përmasat e librit: 235 x 305 x 10 mm

Njihu me Autorin

Ase Ombustvedt -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania