Blije këtë produkt
1400 Lekë

Vejusha e Zezë ( Botuar nga: Botimet Living në 2019 )

Autori:  Daniel Silva
Përkthyesi:  Erdi Ibro

Agjenti legjendar dhe restauruesi i veprave te artit, Gabriel Alon eshte ne prag te emerimit si drejtor i Sherbimit Sekret Izraelit. Pak para se te merret vendimi , nje ndodhi e papritur e detyron ate te marre pjese ne nje operacion te fundit ne terren. ISIS-i ka organizuar nje sulm me bombe ne Paris, gje qe nxit qeverine franceze te vihet ne ndjekje te personit pergjegjes, para se ai te sulmoje serish. Nje terrorist ambicioz, i veshur me nje hije misteri. Rrjeti i tij perdor programe te sofistikuara kompjuterike dhe komunikon ne fshehtesi te plote, duke mos e lejuar Perendimin te depertoje ne planet e tij. Gabrielit nuk i mbetet veçse te infiltroje nje agjente ne grupin terrorist me te rrezikshem ne bote. Ajo eshte nje mjeke e re, e guximshme dhe e bukur. Misioni i saj i rrezikshem do ta coje nga periferite e Parisit, ne ishullin e Santorinit, ne realitetin e tmerrshem te kalifatit te Shtetit Islamik e ne fund, ne Uashington, ku Saladini planifikon nje nate te mbushur me terror, qe do te ndryshoje rrjedhen e historise.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-21-654-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 438
  • Përmasat e librit: 152 x 232 x 32 mm

Njihu me Autorin

Daniel Silva -

www.danietsHvaboohs.com

Shkrimtari Daniel SiLva eshte fitues i shume gmimeve dhe autor i 21 romaneve, 18 prej te cileve kane ne qender personazhin e Gabriel Alonit. Te gjithe librat e tij kane shenuar rekorde shitjesh ne mbare boten dhe jane perkthyer ne me shume se 30 gjuhe. Ai banon ne Florida, me bashkeshorten e tij, gazetaren televizive ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania