Blije këtë produkt
500 Lekë

Vampiri i vogël shkon për pushime ( Botuar nga: Dritan në 2009 )

Përkthyesi:  Viola Bazelli

Kur prindërit e Antonit shpallin se do të kalojnë një javë pushimesh çlodhëse në Ligatinën e Poshtme, Antonin e kap paniku... çfarë dreqin mund të bëjë në një vend të tillë të humbur? Mirëpo, pasi ia mbush mendjen Rudiger Drithërimës, pra, vampirit të vogël, ta shoqërojë, djali është i bindur se do të kalojë pushimet më emocionuese të jetës së vet. E shqetëson vetëm një problem: si do ta çojnë Antoni dhe Rudigeri arkivolin e vampirit deri në fshat...?

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2009)
  • Botuar në: 2009
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99956-21-30-8
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 136
  • Përmasat e librit: 140 x 202 x 10 mm

Njihu me Autorin

Angela Soomer-Bodenburg -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania