Blije këtë produkt
500 Lekë

Vallëzo ( Botuar nga: Botart në 2013 )

Autori:  Apryl Lundsten
Përkthyesi:  Miranda Koçi

Të dashura Iexuese, ky Iibër do t'ju ndihmojë të zbuloni pasionin tuaj të fshehtë, vajzën kërcimtare që ndodhet brenda jush - nëse vërtet doni ta shihni veten si kërcimtare në skenë, apo edhe sikur vetëm të keni dëshirë për t'u kënaqur e argëtuar në dhomëri tuaj. Duke u treguar të vëmendshme, por njëherësh edhe duke qenë të kujdesshme ndaj këshillave që u jepen në faqet e këtij libri, me durim e me këmbëngulje, ju vajza të dashura do të mësoni si mund të beheni koreografe. Por më e rëndësishmja është se do të shihni se si kërcimi mund t'ju bëjë më të forta, më të lutntura dhe më vetëbesuese!

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2013)
  • Botuar në: 2013
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-116-31-4
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 64
  • Përmasat e librit: 160 x 155 x 5 mm

Njihu me Autorin

Apryl Lundsten -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania