Blije këtë produkt
550 Lekë

Vajzat Perëndesha 2 - Persefoni Shtiracakja ( Botuar nga: Dritan në 2014 )

Përkthyesi:  Ajsela Koka

Persefoni u lodh duke kënaqur këdo! Sikurse e nxit mamaja, Persefoni shpesh nuk ua prish qejfin të tjerëve, në vend që të bëjë atë çka vetë dëshiron. Po, kur takohet me djalin e keq të Akademisë së Malit Olimp, Hadin, më në fund, ndien se ka gjetur dikë, me të cilin të sillet si vetvetja. Ai është i pari person, që vërtet e dëgjon dhe asaj fillon t’i pëlqejë, përpos faktit se vajzat e tjera perëndesha mendojnë se ai ndjell keq. Po, nëse Hadi e bën të ndihet kaq e veçantë, e kaq rehat, atëherë ai ndoshta nuk është edhe aq i keq.

Çmimi: 550 Lekë
Blije këtë produkt
550 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2014)
  • Botuar në: 2014
  • ISBN-13: 978-9928-184-03-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 146
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 12 mm

Njihu me Autorin

Suzanne Williams -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania