Blije këtë produkt
550 Lekë

Vajzat Perëndesha 12 - Kasandra Fatlumja ( Botuar nga: Dritan në 2015 )

Përkthyesi:  Ajsela Koka

Do të mundet Kasandra të provojë se nuk gënjen? Kasandra është e vendosur të ndihmojë njerëzit të ndjekin fatin e tyre, por askush nuk i beson profecitë e saj. Atë, madje, as nuk e lejojnë të shkruajë fatet që mbajnë brenda biskotat e shitura nga Furra e Orakullit e familjes. E vendosur të provojë të kundërtën – dhe t’u japë një mësim të mirë disa moshatarëve të saj – Kasandra dërgon disa parashikime të veçanta në Akademinë e Malit Olimp. Dhe këto bëhen realitet... në disa mënyra krejt të paparashikuara!

Çmimi: 550 Lekë
Blije këtë produkt
550 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2015)
  • Botuar në: 2015
  • ISBN-13: 978-9928-184-26-9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 154
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 12 mm

Njihu me Autorin

Suzanne Williams -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania