Blije këtë produkt
550 Lekë

Vajzat Perëndesha 11 - Persefoni Guximtarja ( Botuar nga: Dritan në 2015 )

Përkthyesi:  Ajsela Koka

Një Akt i Guximshëm Pasi u etiketua si më e besueshmja në një pyetësor të AMO-së, Persefoni nuk ishte aspak e kënaqur. E besueshme do të thoshte e mërzitshme, sipas mendimit të saj dhe ajo nuk dëshironte të njihej si e tillë! Gjatë një loje mes shoqesh, Persefoni pranon një sfidë që do ta çojë në skenë me Orfeun, një rokstar të vdekshëm, që mund të magjepste pothuaj këdo me pamjen ëndërrimtare dhe zërin akoma më të magjishëm. Por ajo që u nis si një lojë zbavitëse, bën lëmsh mbarë AMO-në dhe Botën e Nëndheshme, duke vënë madje në rrezik edhe shanset e saj me djalin e parapëlqyer...

Çmimi: 550 Lekë
Blije këtë produkt
550 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dritan (2015)
  • Botuar në: 2015
  • ISBN-13: 978-9928-184-25-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 148
  • Përmasat e librit: 145 x 210 x 12 mm

Njihu me Autorin

Suzanne Williams -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania