Blije këtë produkt
1100 Lekë

Vajza shushkë 3 Fotoja perfekte ( Botuar nga: Botart në 2018 )

Autori:  Holly Smale
Përkthyesi:  Floreta Brusia

Harriet Menërs di shumë gjëra, ajo di se: -Nju-Jorku është qyteti me popullsinë më të dendur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. -Motoja zyrtare e këtij qyteti është "Gjithnjë e më lart". -27% e amerikanëve nuk besojnë se njeriu ka shkuar ndonjëherë në Hënë. Por, ajo nuk ia ka idenë se si bëhet modelimi në Amerikë. Dhe më e rëndësishmja, ajo nuk e di se çfarë duhet të bëjë kur kupton se i dashuri i saj nuk është më ai romantiku i dikurshëm.

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9928 219 32 9
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 417
  • Përmasat e librit: 137 x 205 x 34 mm

Njihu me Autorin

Holly Smale -

Holly Smale është autorja e librave "Vajza shushkë" dhe "Modelja e papërshtatshme". Në moshën pesëmbëdhjetë vjeçare ajo u pikas rastësisht nga një prej agjensive më të mira të modelimit në Londer. Dy vitet që pasuan ajo i kaloi duke u rrëzuar nëpër pasarela, duke u skuqur si dhe duke thyer sende ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania