Blije këtë produkt
1400 Lekë

Vajza pa fytyrë ( Botuar nga: Dudaj në 2021 )

Autori:  Jo Nesbo
Përkthyesi:  Agim Doksani

«Vajza pa fytyrë më ka mbajtur me frymën pezull nga fillimi në fund». Michael Connelly Asnjë shkak të arsyeshëm, asnjë armë krimi. Rasti ideal për ta perfshirë Herri Holin në një hetim me zhvillime të papritura.

Çmimi: 1400 Lekë
Blije këtë produkt
1400 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Dudaj (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978994306534
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 530
  • Përmasat e librit: 140 x 220 x 35 mm

Njihu me Autorin

Jo Nesbo -

Jo Nesbo i lindur me 29 mars te 1960 nga norvegjia, eshte nje shrimtar ,muzikant, dhe reporter . Ne Mars te 2019 ai botoi novelen e tij e cila pati nje sukses te madh dhe eshte perkthyer ne 40 gjuhe te botes. Ai eshte gjithashtu vokalisti kryesor dhe tekstshkrues ne nje band muzikore ne Norvegji e quajtur ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania