Blije këtë produkt
1000 Lekë

Vajza online në turne ( Botuar nga: Botart në 2016 )

Autori:  Zoe Sugg
Përkthyesi:  Anxhela Çikopano Hoxha

Kur Noah e ftoi në turneun e tij evropin,ajo mezi priste që të rrinte me të dashurin e saj Zot-roku-Stik.Mirëpo,midis ditëve të ngjeshura të Noah ,shokëve të grupit jo dhe aq mikpritës dhe mesazheve kërcënuese të adhuruesve xhelozë ,Peni do të fillojë ta vërë në dyshim nëse i pëlqen vërtet jeta e turneut.Atë e ka këputur malli për familjen,pë shokun e ngushtë,Eliotin... dhe për blogun e saj ,Vajza Online.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-219-15-2
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 348
  • Përmasat e librit: 148 x 210 x 30 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania