Blije këtë produkt
1100 Lekë

Vajza me tatuazh ( Botuar nga: Botimet Living në 2022 )

Autori:  Alice Clayton
Përkthyesi:  Etleva Hoxha Çepele

Ditën, Viv Frenklini është një inxhiniere softueresh shumë e zonja, ndërsa natën jeton mes librave romantikë, ku heroinat presin t'u bjerë te këmbët kalorësi me parzmoren e argjendtë ose ndonjë kauboj mbi hamshorin e tij të egër. Vesh edhe korsenë. Te mos e harrojmë korsenë... Kur një telefonatë e papritur e njofton se ka trashëguar një shtëpi të bukur në Mendosino, Kaliforni, ajo shpërngulet në qytetin që i duket vendi i përsosur për të jetuar një aventurë si ato të librave romantikë. Vetëm se librat kanë edhe të papritura, apo jo? Atje, në fakt, Vivi gjen vërtet një kauboj, një kauboj qe ia heq mendjen. Kauboji Henk ia vlen të të ikë mendja. Po gjen edhe një bibliotekar, Klark Baroun. Ai ështëserioz dhe e thërret Viviana.

Çmimi: 1100 Lekë
Blije këtë produkt
1100 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet Living (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928338341
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 276
  • Përmasat e librit: 140 x 200 x 25 mm

Njihu me Autorin

Alice Clayton -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania