Blije këtë produkt
1690 Lekë

Vajza e presidentit ( Botuar nga: Argeta LMG në 2021 )

Përkthyesi:  Petro PlasaMirela Prifti

Mathew Keating, një ish pjesëtar i Forcave Speciale dhe ish - president e ka mbrojtur gjithmonë familjen me të njëjtën forcë që ka mbrojtu dhe atdheun. Por tani ndihet i sulmuar personalisht. Melaninë vajzën e tij adoleshente ia rrëmben një i çmendur.

Çmimi: 1690 Lekë
Blije këtë produkt
1690 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2021)
  • Botuar në: 2021
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928303776
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 558
  • Përmasat e librit: 150 x 225 x 50 mm

Njihu me Autorin

James Patterson -

James Brendan Patterson (born March 22, 1947) është një autor amerikan. Ai është i njohur kryesisht për romanet e tij rreth Alex Cross, protagonist i serisë Alex Cross. Librat e tij kanë shitur më shumë se 300 milionë kopje dhe që mban rekordin botëror të Ginesit për të qenë personi i parë për të ...

Më shumë rreth autorit

Bill Clinton -

BILL CLINTON është zgjedhur president i Shteteve të Bashkuara prej vitin 1992 deri në vitin 2001. Pasi la Shtëpinë e Bardhë, ai themeloi "Fondacionin Clinton", i cili ndihmon në përmirësimin e shëndetit global, në rritjen e mundësive të vajzave dhe grave, në reduktimin e obezitetit të fëmijëve dhe ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania