Blije këtë produkt
500 Lekë

Vajza e doktorit ( Botuar nga: Botimet MAX në 2006 )

Autori:  Hilma Wolitzer
Përkthyesi:  Artan Miraka

"Vajza e doktorit" është një libër sa vetjak, aq edhe universal, i shkëlqyer dhe zbavitës. Ai shquhet për një inteligjencë mahnitëse, brishtësi dhe vitalitet.nLiza është një karakter simpatik, me të cilin lexuesi njësohet dhe e ka të pamundur ta ndërpresë leximin, pa zbuluar se ç'ka ndodhur në jetën e saj.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botimet MAX (2006)
  • Botuar në: 2006
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-10: 99943-37-13-0
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 392
  • Përmasat e librit: 0 x 0 x 0 mm

Njihu me Autorin

Hilma Wolitzer -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania