Blije këtë produkt
1000 Lekë

Vajza e dikurshme ( Botuar nga: Botime Pegi në 2018 )

Autori:  JP Delaney
Përkthyesi:  Blendi Salaj

Një triller psikologjik magjepsës, një nga librat më të shitur të vitit dhe i përkthyer në mbi 40 gjuhë të botës, "Vajza e dikurshme" ndërthur fatin, në dukje të mbarë, të një gruaje me fundin e mistershëm të një tjetre, në një kaleidoskop hipokrizie, mashtrimi dhe vdekjeje. "Jeni të lutur të bëni një listë të çdo gjëje që është thelbësore për ju." Kjo kërkesë e çuditshme dhe e bezdisshme do të jetë nisja e një rrugëtimi me pasoja shkatërrimtare.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pegi (2018)
  • Botuar në: 2018
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-233-12-7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 342
  • Përmasat e librit: 152 x 228 x 20 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania