Blije këtë produkt
1200 Lekë

Vajza Shushkë Gjithçka që vezullon ( Botuar nga: Botart në 2019 )

Autori:  Holly Smale
Përkthyesi:  Floreta Brusia

Harriet Menërs di shumë fakte: -Letra higjenike u shpik nga kinezët në vitin 600 pas Krishtit -Bishti i kometës largohet nga Dielli. -Një zemër e shëndetshme rreh rreth 70 here në minutë edhe kur është e lenduar. Por, ajo as që ia ka idenë se si të" zërë miq të rinj në gjimnaz, apo se si të jetë një supermodele vezulluese e suksesshme.

Çmimi: 1200 Lekë
Blije këtë produkt
1200 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botart (2019)
  • Botuar në: 2019
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-9928-286-03-1
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 464
  • Përmasat e librit: 138 x 208 x 37 mm

Njihu me Autorin

Holly Smale -

Holly Smale është autorja e librave "Vajza shushkë" dhe "Modelja e papërshtatshme". Në moshën pesëmbëdhjetë vjeçare ajo u pikas rastësisht nga një prej agjensive më të mira të modelimit në Londer. Dy vitet që pasuan ajo i kaloi duke u rrëzuar nëpër pasarela, duke u skuqur si dhe duke thyer sende ...

Më shumë rreth autorit
 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania