Blije këtë produkt
500 Lekë

Ushtrime përgatitore për një italishte me themel ( Botuar nga: INFBOTUES në 2009 )

Autori:  Ferdinand Leka

Ushtrime përgatitore për mësimin e italishtes: • Përgatit nxënësin të mësojë gjuhën italiane me themel; • Ushtrime të përmbledhura dhe njohuri themelore të gramatikës ; • Mësime të shkurtra dhe zhvillim gradual në ritmin e mësimit të gjuhës italiane.

Çmimi: 500 Lekë
Blije këtë produkt
500 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: INFBOTUES (2009)
  • Botuar në: 2009
  • ISBN-13: 978-99956-720-9-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 126
  • Përmasat e librit: 164 x 233 x 7 mm

Njihu me Autorin

Ferdinand Leka -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania