Blije këtë produkt
600 Lekë

Urat e Medison Kauntit ( Botuar nga: OMSCA-1 në 2016 )

Përkthyesi:  Oriana Tamburi

Nëse e keni përjetuar ndonjëherë dashurinë e vërtetë të jetës suaj, atë dashuri që për një arsye a ndonjë tjetër ka qenë e pamundur të realizohej, do ta kuptoni pse lexuesit e të gjithë botës janë prekur kaq shumë nga ky roman, saqë e shndërruan atë në një dukuri të veçantë botimi dhe në librin më të shitur.

Çmimi: 600 Lekë
Blije këtë produkt
600 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: OMSCA-1 (2016)
  • Botuar në: 2016
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978-99943-41-72-6
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 208
  • Përmasat e librit: 136 x 202 x 16 mm

Njihu me Autorin

Robert James Waller -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania