Blije këtë produkt
1000 Lekë

Unf*ck yourself ( Botuar nga: Botime Pema në 2020 )

Autori:  Gary John Bishop
Përkthyesi:  Olsa Sejdini

Unf*ck yourself është një shuplakë miqësore nga universi për të zgjuar potencialin tuaj të vërtetë dhe për të filluar të jetoni në mënyrë spektakolare. Autori i mirënjohur dhe trajneri i çështjeve personale Gary Bishop ju tregon se si t'ia mbyllni gojën atij kritikut tuaj të brendshëm dhe se si të luftoni për diçka më të mirë. Cilatdo qofshin problemet tuaja, mos humbni më kohë duke pritur një zgjidhje magjike, sepse ajo nuk ka ndërmend të vijë. Ajo që do t'ju gëzojë është lajmi i mirë se e vetmja pengesë që ju ndalon të keni një jetë më të lumtur dhe të përmbushur jeni vetë JU.

Çmimi: 1000 Lekë
Blije këtë produkt
1000 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Botime Pema (2020)
  • Botuar në: 2020
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 978 9951 721 96 7
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 228
  • Përmasat e librit: 134 x 202 x 20 mm

Njihu me Autorin

Gary John Bishop -

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania