Blije këtë produkt
700 Lekë

Unë jam dashnorja ( Botuar nga: Argeta LMG në 2022 )

Autori:  Iva Musaraj

Qenka e vështirë të jesh dashnore. Ti mund të presësh nga lindja në perëndim të diellit e sërish nga muzgu në agim, me telefonin në dorë, duke kontrolluar orë e çast për një mesazh, por s'ka asgjë. Thjesht një foto e jotja dhe e atij duke pirë shampanjë, ulur në një bregdet të praruar; të qeshur e të përqafuar. Ti nuk e telefonon dot e para, madje as t'i shkruash, e tillë është bërë kontrata që në fillim. Një pakt me djallin qëi shite shpirtin. Nuk dua me të jem e dyta. Dua të jem e para, e vërteta dhe e vetmja. Por une jam thjesht dashnorja…

Çmimi: 700 Lekë
Blije këtë produkt
700 Lekë

Detajet e Librit

  • Shtëpia Botuese: Argeta LMG (2022)
  • Botuar në: 2022
  • Gjuha e publikimit: Shqip
  • ISBN-13: 9789928303868
  • Formati: me kapak të hollë
  • Nr. faqe: 110
  • Përmasat e librit: 135 x 200 x 10 mm

Njihu me Autorin

 
Të gjitha të drejtat e rezervuara. © 2015 Librari Albania